EURO 2008 PC/PSP/PS2

22. července 2008 v 9:51 | Libor
EURO 2008 HRA
Blíží se velkolepá oslava vášně fanoušků k jejich národním týmům, krásy a vzrušení evropského fotbalového mistrovství vydáním jediné oficiální licencované videohry s názvem UEFA EURO 2008™. UEFA EURO 2008™ vyniká úžasnými vizualizacemi nejlepších hráčů kontinentu, jejichž pohyb řídí přístupnější, rychlejší a lépe reagující verze fotbalového enginu EA SPORTS™. Součástí hry budou i všechny týmy a oficiální stadiony turnaje UEFA EURO 2008™. napodobující dramatičnost a vzrušení skutečného turnaje v Rakousku a Švýcarsku. Hrajte za svůj oblíbený národní tým a veďte jej od kvalifikace až do virtuální reprodukce závěrečného turnaje o titul mistra evropského kontinentu.

Nový herní mód s názvem Captain Your Country umožní hráčům upravit si vlastní postavu a obléci dres svého národního týmu. Propracujte se osmi úrovněmi k zisku kapitánské pásky a poté veďte své spoluhráče do fotbalových bitev o titul šampiónů Evropy. V online módu Battle of the Nations získávejte v soutěži o světovou dominanci body pro sebe a svou zemi. Čím silnějšího soupeře zdoláte, tím více bodů získáte a posunete svou zemi vzhůru na žebříčku národů. V módu EURO Online Knockout Draw se pusťte do napínavého mistrovského souboje s nejlepšími světovými hráči a prověřte své dovednosti. UEFA EURO 2008 zachycuje napětí a atmosféru dlouhé cesty od kvalifikace až na závěrečný turnaj mistrovství s dynamickými efekty deště a rozbahněného terénu, hodnocením hráčů v reálném čase na základě jejich momentální formy a věrně nervydrásající mód penaltového rozstřelu. Zažijte maximální vzrušení okamžiku, kdy se vám povede vstřelit gól, který vaši zemi posune do dalšího kola, a radujte se z něj zbrusu novými interaktivními oslavami podle vašeho výběru.

Ujměte se kapitánské pásky své země, hrajte po boku fotbalových hrdinů a doveďte svůj tým na vrchol v oficiální videohře UEFA EURO 2008™.

Hlavní herní vlastnosti:
• Vyhrajte UEFA EURO 2008 ™ - Bojujte za jeden z 53 týmů od kvalifikace až po virtuální reprodukci turnaje UEFA EURO 2008™, který se letos odehraje v Rakousku a ve Švýcarsku.
• Staňte se kapitánem týmu vaší země - Hrajte sami za sebe v jednom týmu s dalšími až třemi kamarády, přičemž každý může mít na hřišti vlastní pozici. Společně usilujte o vítězství v zápasech, ovšem vzájemně
budete soupeřit o kapitánskou pásku. K zisku funkce kapitána a práva vést váš tým pracujte na vývoji svého hráče v celkem osmi úrovních.
• Vytvořte si sebe sama - Upravte si libovolně vlastní postavu a staňte po boku svých hrdinů. Můžete si umístit na dres své jméno a poté získávat zkušenostní body za dovednosti a reputaci.
• Battle of the Nations - V soubojích s vašimi rivaly o titul světové velmoci reprezentujte svou zemi online. Získáte individuální i týmové body. Myslíte si, že je vaše reprezentace nejlepší? Jděte a dokažte to!
• EURO Online Knockout Draw - Utkejte se s hráči z jiných zemí online v jediném vyřazovacím turnaji za účasti 16 mužstev a získejte pro svou reprezentaci body.
• Vylepšený penaltový rozstřel - Zažijte penaltový rozstřel tak, jako byste byli skutečně na hřišti. Ovládněte své nervy a vstřelte gól, který posune váš národní tým do finále UEFA EURO 2008™.
• Interaktivní oslavy gólu - Dejte gól a poté ovládejte pohyby a akce hráče přesně tak, jak chcete.
• Dynamický déšť a bláto - Autenticky napodobené chladné počasí ze všech koutů Evropy simuluje reálné herní podmínky. Zažijete průtrže mračen, které podmáčí hřiště a dramaticky ovlivní kvalitu přihrávek a
výkony hráčů.
• Venkovní a domácí herní strategie - Umělá inteligence napodobuje trendy světového fotbalu a umí například poskládat defenzivní formaci pro zápas, v němž chce uhrát remízu.
• Autentické stadiony - Bojujte na všech osmi oficiálních stadionech turnaje UEFA EURO 2008™.
• Trenéři - Sledujte reakce trenérů u postranní čáry, když povzbuzují své hráče k lepšímu výkonu, či vyjadřují nad herním projevem týmu zklamání.
• Fotbalový engine EA SPORTS - Další vývojový stupeň nejlepšího fotbalového enginu v rámci herního průmyslu od EA SPORTS s vylepšenou inteligencí brankářů, kolizemi a zachytávání přihrávek. Díky němu
patří fotbalové hry od EA SPORTS mezi nejlepší na světě.
• Drama kvalifikace - Zahrajte si celou kvalifikaci, v níž musíte překonat kritické okamžiky, abyste mohli dále vést svou zemi za nejvyšší evropskou fotbalovou metou. Čekají vás individuální i týmové soutěže.
• Dynamické hodnocení hráčů - Hodnocení hráčů v reálném čase je založeno na jejich momentální formě a simuluje výkonnostní výkyvy v průběhu sezóny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká je Vaše oblíbená značka kopaček?

Adidas 26.6% (84)
Nike 31% (98)
Puma 13% (41)
Lotto 8.9% (28)
Diadora 9.5% (30)
Mizuno 11.1% (35)

Komentáře

1 jajek jajek | 22. července 2008 v 11:44 | Reagovat

Jaj cuper weeeb :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama